Diecezja Koszalińsko

Kołobrzeska

 

Biskupi

 

 

Instytucje diecezjalne

 

 

Życie diecezji

 

 

Kapłani

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rekolekcje różańcowe

Przygotowując się do jubileuszu 100-lecia objawień Matki Bożej w Fatimie zapraszamy członków róż różańcowych oraz wszystkich, którym bliska jest duchowość maryjna na rekolekcje do Centrum Edukacyjno-Formacyjnego w Koszalinie: „Orędzie Matki Bożej Fatimskiej. Chcę, abyście nadal /.../ odmawiali codziennie różaniec”.

 

Rekolekcje z o. Antonello w Słupsku

W dniach 23-25 września, na sali sportowej przy słupskim mechaniku (ul. Niedziałkowskiego) odbedą się rekolekcje o Bożym miłosierdziu. Rekolekcje poprowadzi ojciec Antonello Cadeddu. (o. Antonello, włoski kapłan, charyzmatyk, pochodzi z Sardyni. W roku 2000 razem z ojcem Enrique Porcu założyli w Brazyli Stowarzyszenie „Przymierze Milosierdzia” (Aliance de Misericordia), które obecnie istnieje w 36 miastach Brazyli, a także w Portugalii, we Włoszech, Francji, Belgi i w Polsce.

 

II Pielgrzymka Tradycji Łacińskiej do Sanktuarium Matki Boskiej Bolesnej w Skrzatuszu

Serdecznie zapraszamy na II Pielgrzymkę Tradycji Łacińskiej do Sanktuarium Matki Boskiej Bolesnej w Skrzatuszu, która odbędzie się 8 października A.D. 2016.

 

WIELKA POKUTA - Jasna Góra - 15 października 2016

Zapraszamy na Jasną Górę, na Wielką Pokutę za wszystkie grzechy popełnione w Polsce. Naród Polski jest podzielony, dużo jest złości i zawiści. Wielu żyje w lęku, niepewności, w nałogach. To są skutki grzechów, które popełniliśmy, my i nasi przodkowie. Przez wspólną „Wielką Pokutę” możemy zmienić bieg historii. Historii każdego z nas i całego swiata. To jest czas potężnej walki cywilizacji życia z cywlizacją śmierci. To chwila wymagająca szybkiej i jasnej odpowiedzi każdego z nas. ...bo, jak mówił u tronu Matki Jasnogórskiej św. Jan Paweł II „Przychodzimy tutaj, gdzie od wieków ludzie przychodzili do Ciebie po wolność i przy Tobie – nawet w niewoli – czuli się wolnymi”. 15 października tego roku, na Jasnej Górze spotkanie poprowadzą ojcowie Antonello Cadeddu i Henrique Porcu misjonarze z Brazylii oraz ks. Piotr Glas. Homilie wygłosi Jego Ekscelencja ks. abp. Stanisław Gądecki.

 

Kurs Nowe Życie

Drodzy Państwo, mamy dla Państwa niesamowite zaproszenie. Szkoła Nowej Ewangelizacji diecezji koszalińsko – kołobrzeskiej poprowadzi Kurs Nowe Życie. Po tym Kursie już nic nie jest takie samo, bo kiedy Bóg przychodzi, to wszystko się przemienia. Niezwykły czas, świetni prowadzący i cudowne miejsce. Jeżeli już kiedyś byłaś/byłeś na tym kursie to wiesz, jak bardzo może on zmienić życie. Zaproś kogoś, kto jest Ci bliski, aby i on mógł tego doświadczyć.

 

Archiwum wiadomości

 

 

Relacje z wydarzeń

 

 

 

Sprawdź godziny odprawiania Mszy Świętych

 

 

 

Diecezja

 

 

Dekanaty i parafie

 

 

Zgromadzenia zakonne

 

 

Linki

 

 

Panorama parafii

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

(C) 2007-2012 Diecezja Koszalińsko-Kołobrzeska