Diecezja Koszalińsko

Kołobrzeska

 

Biskupi

 

 

Instytucje diecezjalne

 

 

Życie diecezji

 

 

Kapłani

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Włącz się w naszą modlitwę

Już w wielu wspólnotach parafialnych odpowiadamy na apel Biskupa Diecezjalnego Edwarda Dajczaka, który prosił „ (…) o włączenie się we wspólną diecezjalną modlitwę, którą 1 października ubiegłego roku rozpoczęło w naszej diecezji troje bezrobotnych ludzi, wielbiąc Boga w modlitwie każdego dnia i przez całą dobę. W tę modlitwę na początku listopada włączyli się kolejni diecezjanie i od tej chwili wciąż przybywa ludzi deklarujących modlitwę w wybranym czasie, w dzień i w nocy”.

 

6. Pielgrzymka Rowerowa na Jasną Górę

6. Pielgrzymka Rowerowa na Jasną Górę Diecezji Koszalińsko-Kołobrzeskiej odbędzie się w terminie 4-11.07.2015r. Zapraszamy Księży Proboszczów i Księży Wikariuszy do utworzenia podgrupy pielgrzymkowej złożonej z osób pochodzących parafii, grupy modlitewnej, etc., która będzie włączona w pielgrzymkę rowerową.

 

Ewangelizacja Nadmorska 2015

Przez ok. 10 dni idziemy brzegiem morza i głosimy Dobrą Nowinę. Akcja odbywa się o „żebraczym chlebie”, to znaczy, że idziemy nie mając ze sobą żadnych pieniędzy, jedzenia, a także nie wiemy wcześniej gdzie będziemy nocować. Wyjście na plażę poprzedzone jest 4 dniowymi rekolekcjami. Pan Bóg w czasie ewangelizacji obdarza nas wielkimi łaskami i cudami. Zaproszenie swoje kierujemy przede wszystkim w imieniu Ks. Biskupa Edwarda Dajczaka, który gorąco prosi o pomoc w ewangelizacji wybrzeża nadmorskiego naszej diecezji. W Jego imieniu prosimy, abyście również się dołączyli się do nas.

 

Ewangelizacja Wioskowa 2015

Już po raz dziesiąty w Diecezji Koszalińsko-Kołobrzeskiej będzie miała miejsce letnia Ewangelizacja Wioskowa. Jest to wyjątkowy czas kiedy grupa ewangelizatorów przebywa tydzień w danej parafii wiejskiej dzieląc się swoim doświadczeniem życia z Jezusem. Zapraszamy do udziału w tej akcji wszystkich, którzy spotkali na swojej drodze Boga Żywego, a szczególnie tych zapalonych przez III Kongres Nowej Ewangelizacji.

 

Archiwum wiadomości

 

 

Relacje z wydarzeń

 

 

 

Sprawdź godziny odprawiania Mszy Świętych

 

 

 

Diecezja

 

 

Dekanaty i parafie

 

 

Zgromadzenia zakonne

 

 

Linki

 

 

Panorama parafii

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

(C) 2007-2012 Diecezja Koszalińsko-Kołobrzeska