Diecezja Koszalińsko

Kołobrzeska

 

Biskupi

 

 

Instytucje diecezjalne

 

 

Życie diecezji

 

 

Kapłani

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Adwentowe Czuwania Młodych 2014

Tradycją naszej diecezji stały się Adwentowe Czuwania Młodych, które gromadzą młodzież na wspólnej modlitwie i są kontynuacją wrześniowego spotkania w Skrzatuszu. W tym roku chcemy przeżyć wspólne spotkanie pod hasłem: „Daję Słowo!”.

 

Oazy zimowe 2015

Ruch Światło-Życie zaprasza na oazy zimowe, które odbędą się podczas ferii szkolnych. Są to rekolekcje przeznaczone dla dzieci z klas IV-VI szkół podstawowych oraz dla młodzieży z gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych. Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie internetowej www.koszalin.oaza.pl.

 

Ferie zimowe w Sarbinowie - przyjedź i zobacz

Siostry Szensztackie zapraszają dziewczęta ze szkół podstawowych, gimnazjów i szkół średnich na rekolekcje zimowe do Sarbinowa. Więcej informacji na stronie: sanktuarium-koszalin.pl.

 

Spotkanie opłatkowe z przedstawicielami samorządu lokalnego

Serdecznie zapraszam na doroczne spotkanie opłatkowe przedstawicieli samorządu lokalnego z terenu diecezji koszalińsko-kołobrzeskiej, które odbędzie się dnia 8 stycznia 2015 roku o godz. 11.00 w Centrum Edukacyjno-Formacyjnym w Koszalinie przy ul. Seminaryjnej 2.

 

Rekolekcje charyzmatyczne

„Kto trwa we Mnie, a Ja w nim, ten przynosi owoc obfity” (J 15,5) Te słowa będą nas prowadziły przez kolejne już w naszej diecezji rekolekcje charyzmatyczne z modlitwą o uzdrowienie z ojcem Johnem Bashaborą z Ugandy. Rekolekcje poprowadzone będą w trzech miastach na halach sportowych, gdzie, w atmosferze modlitwy uwielbienia Boga, będziemy stawiać kolejne kroki w swojej wierze. Serdecznie zapraszamy!

 

Archiwum wiadomości

 

 

Relacje z wydarzeń

 

 

 

Sprawdź godziny odprawiania Mszy Świętych

 

 

 

Diecezja

 

 

Dekanaty i parafie

 

 

Zgromadzenia zakonne

 

 

Linki

 

 

Panorama parafii

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

(C) 2007-2012 Diecezja Koszalińsko-Kołobrzeska