Diecezja Koszalińsko

Kołobrzeska

 

Biskupi

 

 

Instytucje diecezjalne

 

 

Życie diecezji

 

 

Kapłani

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

III Ogólnopolski Dzień Modlitwy Różańcowej

„Członkinie Różańca stanowią i powinny stanowić jedno serce i jedną duszę. (…) Każda grupa jest jak rodzina z piętnaściorgiem dzieci, ściśle ze sobą związanych i w pełni oddanych Najświętszej Maryi Pannie, ich czułej Matce” – tak pisał papież Grzegorz XVI, zatwierdzając stowarzyszenie Żywego Różańca założone przez Paulinę Jaricot.

 

Weekend dla małżeństw

W dniach 24–26 października 2014 r. w Centrum Edukacyjno-Formacyjnym w Koszalinie, ul. Seminaryjna 2 odbędą się rekolekcje dla małżeństw w ramach Spotkań Małżeńskich. Rozpoczęcie w piątek 24 października o godz. 17:30, a zakończenie w niedzielę 26 października o godz. 14:00.

 

XXII Dni Kultury Chrześcijańskiej w Koszalinie

Tegoroczne Dni Kultury Chrześcijańskiej odbędą się pod hasłem „Nauczanie Świętego Jana Pawła II drogą do Chrystusa”. Organizowany już po raz dwudziesty drugi cykl imprez i wydarzeń religijnych, kulturalnych i naukowych, rozpocznie się Mszą świętą w kościele Ducha Świętego (5 października, godz. 10.30), a zakończy Mszą w katedrze (26 października, godz. 16.00).

 

„Bogurodzica wskazuje na Chrystusa”

W Szczecinku w dniach 10-31.10.2014 r., odbędą się już IV Dni Kultury Chrześcijańskiej pod hasłem „Bogurodzica wskazuje na Chrystusa”. Serdecznie zapraszają organizatorzy.

 

Diecezjalna Szkoła Lektora

W nowym roku formacyjnym 2014/2015 będzie kontynuowała swoją działalność Diecezjalna Szkoła Lektora, która została włączona w strukturę Diecezjalnego Studium Formacyjnego dla Świeckich.

 

Archiwum wiadomości

 

 

Relacje z wydarzeń

 

 

 

Sprawdź godziny odprawiania Mszy Świętych

 

 

 

Diecezja

 

 

Dekanaty i parafie

 

 

Zgromadzenia zakonne

 

 

Linki

 

 

Panorama parafii

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

(C) 2007-2012 Diecezja Koszalińsko-Kołobrzeska