Diecezja Koszalińsko

Kołobrzeska

 

Biskupi

 

 

Instytucje diecezjalne

 

 

Życie diecezji

 

 

Kapłani

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Adwentowe Czuwania Młodych

Tradycją naszej diecezji stały się Adwentowe Czuwania Młodych, które gromadzą młodzież na wspólnej modlitwie i są kontynuacją wrześniowego spotkania w Skrzatuszu. Zapraszamy duszpasterzy i młodzież z sąsiednich dekanatów do uczestnictwa w czuwaniach. Niech grudniowe spotkanie wpisze się na stałe w adwentowy program duszpasterski parafii/szkoły. Nad oprawą muzyczną czuwa ks. prob. Arkadiusz Oslislok z zespołem.

 

Spotkanie opłatkowe osób konsekrowanych

Spotkanie formacyjne (opłatkowe) dla osób konsekrowanych odbędzie się 10 grudnia 2016 roku. Rozpoczęcie o godz. 10:00 konferencją i adoracją Najświętszego Sakramentu, o godz. 11.00 Msza św. w kościele św. Józefa (przy ul. bp. C. Domina).

 

„Świeckie państwo, świeckie miasto: wspólnota bez korzeni”

Katolickie Stowarzyszenie „Civitas Christiana” zaprasza na konferencje pt.: „Świeckie państwo, świeckie miasto: wspólnota bez korzeni ” w dniu 10 grudnia 2016 r. ( sobota) godz. 11.00 w siedzibie Stowarzyszenia Słupsk ul. I. J. Paderewskiego 9.

 

Huta Ducha Świętego w Ustce zaprasza!

Siostry Kanoniczki Ducha Świętego zapraszają na Hutę Ducha Świętego, która odbędzie się w kościele N.M.P. Gwiazdy Morza w Ustce 10.12. o godz. 19:00. Tematem spotkania będzie: Duch Święty w życiu bł. Piotra Jerzego Frassatiego. Zachęcamy by znaleźć czas na wspólną modlitwę, adorację i uwielbienie Boga.

 

Spotkanie Rady Kapłańskiej i Księży Dziekanów z Biskupami

Biskup diecezjalny Edward Dajczak zaprasza Radę Kapłańską i Księży Dziekanów na świąteczne spotkanie w dniu 15 grudnia 2016 roku do Centrum Edukacyjno-Formacyjnego w Koszalinie. S

 

Pielgrzymka Zaufania do Łotwy

Diecezjalny duszpasterz młodzieży zaprasza księży, siostry zakonne oraz młodzież naszej diecezji na kolejną „Pielgrzymkę Zaufania”, która odbędzie się w dniach od 28 grudnia 2016 r. do 1 stycznia 2017 r. Miejscem spotkania TAIZE będzie tym razem Ryga, stolica Łotwy.

 

Rekolekcje synodalne

Sekretarz II Synodu Diecezji Koszalińsko-Kołobrzeskiej zaprasza na rekolekcje, w których mogą wziąć udział zarówno uczestnicy spotkań synodalnych dla delegatów z parafii, jak i wszystkie inne osoby, zwłaszcza te, które księża proboszczowie postrzegają jako potencjalnych członków parafialnych zespołów synodalnych.

 

Archiwum wiadomości

 

 

Relacje z wydarzeń

 

 

 

Sprawdź godziny odprawiania Mszy Świętych

 

 

 

Diecezja

 

 

Dekanaty i parafie

 

 

Zgromadzenia zakonne

 

 

Linki

 

 

Panorama parafii

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

(C) 2007-2012 Diecezja Koszalińsko-Kołobrzeska