Diecezja Koszalińsko

Kołobrzeska

 

Strona główna

 

Biskupi

 

Instytucje diecezjalne

 

 

Życie diecezji

 

Kapłani

 

Diecezja

 

Dekanaty i parafie

 

Zgromadzenia zakonne

 

Linki

 

Kuria Biskupia Diecezji Koszalińsko-Kołobrzeskiej

ul. kard. Stefana Wyszyńskiego 25, 75-062 Koszalin
telefon: (94) 343 87 10, fax: (94) 343 87 39
email: kuria@koszalin.opoka.org.pl

konto bankowe: 43 1240 1428 1111 0000 2263 7680

Biskup Diecezjalny

Bp Edward Dajczak

telefon: (94) 343 87 11

e-mail: edajczak@episkopat.pl

 

Wikariusz Generalny

Bp dr Paweł Cieślik

telefon: (94) 343 87 13

 

Wikariusz Generalny i Moderator Kurii

Bp dr Krzysztof Zadarko

telefon: (94) 343 87 12

e-mail: zadarko@episkopat.pl

 

Kanclerz Kurii - Wikariusz Biskupi ds. sakramentalnych

ks. dr Wacław Łukasz

telefon: (94) 343 87 14

e-mail: kanclerz@koszalin.opoka.org.pl

 

Wicekanclerz Kurii

ks. dr Kazimierz Klawczyński

telefon: (94) 343 87 15

e-mail: k.klawczynski@koszalin.opoka.org.pl

 

Notariusz Kurii i Sekretarz Biskupa Diecezjalnego

ks. Rafał Zabłoński

telefon: (94) 343 87 28

e-mail: zablonski@koszalin.opoka.org.pl

 

Rzecznik Prasowy Kurii

ks. dr Wojciech Parfianowicz

telefon: +48 664 062 868

e-mail: rzecznik@koszalin.opoka.org.pl

 


WYDZIAŁ EKONOMICZNY

Ekonom diecezjalny

ks. mgr Jacek Święszkowski

tel. (94) 343 87 21

e-mail: ekonom@koszalin.opoka.org.pl

 

Referent ds. ekonomicznych

ks. mgr Grzegorz Szewczak

tel. (94) 343 87 36

e-mail: referent@koszalin.opoka.org.pl

 

Diecezjalny Konserwator Zabytków

ks. mgr Henryk Romanik

tel. (94) 340 93 04

e-mail: romanik@koszalin.opoka.org.pl

 

Księgowość i kasa

s. mgr M. Danuta Pawłowska SAC

tel. (94) 343 87 27

e-mail: kasa@koszalin.opoka.org.pl

 


WYDZIAŁ DUSZPASTERSKI

Dyrektor Wydziału

ks. dr Krzysztof Włodarczyk

tel. (94) 343 87 17

e-mail: k.wlodarczyk@koszalin.opoka.org.pl

 

Sekretarka

mgr Emilia Gawrońska

tel. (94) 343 87 18

e-mail: gawronska@koszalin.opoka.org.pl

 

Diecezjalny Duszpasterz Młodzieży

ks. Andrzej Zaniewski

tel. (94) 343 87 37

e-mail: zaniewski@koszalin.opoka.org.pl

 

Diecezjalny Duszpasterz Rodzin

ks. mgr Łukasz Gąsiorowski

tel. (94) 343 87 16

e-mail: gasiorowski@koszalin.opoka.org.pl

 

Diecezjalna Dordaczyni Życia Rodzinnego

p. mgr Barbara Kwiatosz-Kalinowska

tel. (94) 343 87 34

e-mail: bkk@koszalin.opoka.org.pl

 


WYDZIAŁ KATECHETYCZNY

Dyrektor Wydziału

ks. dr Radosław Mazur

tel. (94) 343 87 19

e-mail: katecheza@koszalin.opoka.org.pl

 

Wizytator Diecezjalny

ks. mgr lic. Adam Saks

tel. (94) 343 87 19

e-mail: wizytator@koszalin.opoka.org.pl

 

Sekretarka

mgr Wanda Cybulska

tel. (94) 343 87 30

e-mail: cybulska@koszalin.opoka.org.pl

 


ARCHIWUM DIECEZJALNE

Adres

ul. Seminaryjna 2, 75-950 Koszalin

www.archiwum.koszalin.opoka.org.pl

e-mail: archiwum@koszalin.opoka.org.pl

tel. (94) 345 90 27

Dyrektor

ks. dr Tadeusz Ceynowa

tel. (94) 345 90 32

Archiwistka

Małgorzata Wieczorkowska

tel. (94) 345 90 27

do góry

(C) 2007-2008 Diecezja Koszalińsko-Kołobrzeska